Toplu Mail

Toplu Mail

Fullvizyon İnternet Medya olarak yılların bilgi birikimi ve en güncel teknolojik alt yapı-donanımlarımız ile güvenilir ve yüksek başarı oranı sağlayan sosyal reklam uzmanlık hizmetlerinden yararlanmaya hemen başlayın, tesadüfen kalitenin asla yaratılamayacağı toplu mail sektöründe EN UCUZ FİYATLARI sadece bizden sağlayabilirsiniz.

Emin olun gerçek başarı sadece %99 inbox garantisi değildir, yeterli bir donanımla herkes bunu gerçekleştirebilir, bu sebepledir’ki %99 inbox başarımızı bugüne dek fazla ön plana çıkartmadık çünkü asıl önemli olan maillerinizin gönderilen kitle tarafından açılıp okunması ve oradan sitenize gidilmesi alışveriş yapılması-üye olunması-hizmetlerinizi satın alıyor olması-sizinle temasa geçmesi.
SIRRIMIZ ŞU ; BİZ BUNLARI BAŞARACAK HERKESİN BİLMEDİĞİ ŞEYLERİ BİLİYORUZ.

12 Yıllık internet – bilişim sektörü deneyimlerimizle başarının zor yakalanacağı kampanyaları bile performanslı bir başarıya çevirebilecek, teknolojik alt yapımız donanımlarımız ve deneyimli ekibimizle ürün hizmet satışlarınızda sizi hedeflerinizin bile ötesine taşıyabilecek birikimlerimizle kesintisiz gece-gündüz hizmet verdiğimizi biliyormuydunuz.

Toplu mail reklamlarda başarı kazanmanın en önemli koşulunun bu konuda deneyimli bir ekip ile çalışmaktan geçtiğini biliyormuydunuz.

İddia ediyoruz; Herhangi biri yada şirketin gönderim yapacağı 10 – 15 Milyon adet email ile yakalayamadığınız başarıyı bizim çok daha az sayıda yapacağımız email gönderimi ile size yaşatacak önemli sırlarımızın olduğunuda büyük olasılıkla bilmiyorsunuz.

Toplu Mail gönderim ve Email Marketing çalışmalarımız hakkında mutlaka bilgi edinmelisiniz, tüm detaylar ve sizi hakettiğiniz maddi anlamda karşılığını ödediğiniz başarıya ulaştıracak sektörel sırlarımız için email marketing çalışmalarınızı bizimle yapmalısınız.

TOPLU MAİL GÖNDERİM HİZMETLERİ DETAYLARI HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN  TIKLAYINIZ