Seo Analizi Aracı

Fullvizyon olarak, webmaster dostlarımızın ve site sahibi müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz ve genel kullanıma açık ücretsiz olarak gerek masaüstü bilgisayarlarınızdan gerekse mobil cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabileceğiniz seo analizi aracımız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Seo analizi aracımız web sitenizi birçok noktadan test edebileceğiniz gibi, seo analiz sonuçlarının pdf formatında çıktısını bilgisayarınıza’da indirebilirsiniz.

Seo Analiz Aracında Neler Var

Analiz sonuçlarında Öncelikle ; Google Pagerank, Alexa Rank, Domain Age durumunu göreceksiniz.

Site Information bölümünde ;  site status, response time ( site açılış hızınız ), overall, seo skorunuz, meta tag – title – description –  keywords – robots txt ve site haritalarınızın durumu – malware detection ile sitenize zararlı kodlama bulaşıp bulaşmadığını – safe browsing değerlendirmenizi  ve antivirüs kontrol değerlendirme sonuçlarını alabilmektesiniz.

General Information bölümünde ; Seo stats’larınızı check edebilecek, Google backlinklerinizi, google’da indexli sayfa sayınızı, Bing backlinklerinizi görebilecek ve ayrıca dmoz’da listelenip listelenmediğinizi kontrol edebileceksiniz.

Host Information bölümünde ; Domain ip’nizi, ülke ve ISP’nizi görebilirsiniz

Server ip Blacklist bölümünde ; Sitenizin bulunduğu ip’nin herhangi bir sebep’le blacklistelerde olup olmadığını görebilirsiniz

Social Stats Bölümünde ; Sitenizin facebook – Google plus – Linkedin – Twitter – Pintereset – StumbleUpon üzerinden aldığı backlink yorum paylaşım page değerlerini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Whois Information Bölümünde ; Sitenizin yada analiz yaptığınız herhangi bir sitenin who is bilgilerine kolayca ulaşma imkanı sunmakta ve tüm ölçüm ve değerlendirmeleri yine pdf formatında bilgisayarınıza indirme ve arşivleme imkanı bulunmaktadır.