Retrica – Retrica Nedir – Retrica İndir

Retrica – Retrica Nedir – Retrica İndir

Yeni nesil cep telefonlarının yaygınlaşması ile birlikte telefonlar için geliştirilen uygulamalar’da en az telefon modelleri kadar hayatı kolaylaştıracak nitelikte ivme kazandı. Bu uygulamalardan birisi’de Retrica olarak hayatımıza girdi. Retrica, andorid işletim sistemi kullanan telefonlar ile yüksek çözünürlükte çekmiş olduğunuz fotoğrafları edite edebileceğiniz, özel efketler ekleyerek farklı sunumlar elde edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulama.Şayet telefonunuz ön kameraya’da sahipse ve ön kamera ile çekeceğiniz fotoğraflar üzerinde işlemler yapabilmenizi destekliyor ve bu amaçla 80 adet özel filitre yapısına sahip.

Telefonunuza kurduğunuz Retrica uygulaması ile ister çekim öncesi isterseniz çekim sonrası fotoğrafınızı dilediğiniz gibi editleme özel efekt giydirme imkanıda sunuyor, ayrıca uygulamanın sunduğu bir imkanda zamanlayıcı özelliği, bu özellik sayesinde fotoğrafı dilediğiniz zaman sonra çekebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman aralıklarında görüntü almanızı sağlıyor.

Retrica’nın genel özellikleri ; Fotoğrafınızı galeri yada Retrica albüme kaydetme – Randomize filitre uygulaması – Kenarlıklarda seçme yapabilme – Zamanlayıcı seçeneği – Kolaj seçenekleri – İki kamera desteği ( ön ve arka kamera ) – 25 adeti pro ücretli sürümde olmak üzere toplamda toplamda 80 adet vintage filitreleri.

Retrica cep telefonları için geliştirilmiş bir uygulama olsada artık masaüstü bilgisayarlarınız yada laptop ile bu uygulamanın nimetlerinden belli oranda faydalanmanız mümkün. Photo Retrica Tr. sitesi üzerinden online olarak bilgisayarınızda bulunan bir fotoğrafa harika filitreleme denemeleri yapabilirsiniz, Photo Retrica Tr sitesini ziyaret etmek için TIKLAYINIZ

Retrica uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak yorumları okumak yada indirmek için TIKLAYINIZ