Penguen 3.0 Güncellemesinde Ceza Alan Sitenizi Kurtarmanın Yolu

google-penguen-kurtulma

Ekim ayının 3. çeyreğinde google’ın algoritmalarında yaptığı spam algılı sitelere karşı güncelleme sonrası birçok site google arama sonuçlarındaki sıralama pozisyonlarında kayıplara uğradı. Penguen 3.0 güncellemesi ile ilgili açıklayıcı yazımızı okumak için tıklayınız.

” Penguen 3.0 nedir penguen nedir nasıl kurtuluruz sitemiz mahvoldu ” başlıklı soru emailleriniz ve telefonla arayıp bilgi almak isteyen firmalara desteğimiz sürmekte. Birçok seo firmasında yada bireysel olarak seo hizmeti veren kişilerin portföylerinde siteleri olup’da ciddi anlamda kayıplar yaşan firmalar şu an kurtuluş çareleri aramakta. Bir kez daha kanıtlanmış oldu  seo’da hizmet kalitesi ; ne kadar popüler göründüğünüz yada reklamınızın olduğu değil, güncelleme ve google’ın operasyonlarında müşterilerin yatırımlarını web sitelerini ne kadar koruyabildiğinizle doğru orantılıdır. Fullvizyon olarak kayıp yaşayan kurumsal sitelere penguen 3.0 güncellemesine takılmalarına sebep olan hatalı seo uygulamaları ve kurtarılmaları konusunda destek hizmetimiz başlamışdır. Sadece firma ve şirketlere kurumsal sitelere seo hizmeti verdiğimizi bir kez daha hatırlatmak istiyoruz, oyun -film- vb türevli sitelere seo hizmeti vermiyoruz.

Penguen 3.0 Güncellemesinde Ceza Alan Sitenizi Kurtarmak İçin Gerekli Adımları Atıyoruz

Penguen 3.0 güncellemesinde cezaya giren sitenizi, yakın zamanda ( son 3 ay içerisinde ) yapılan seo uygulamaları hakkında bildiğiniz detayları, site url’niz ve iletişim bilginizi aşağıdaki yorum kutusu aracılığı ile bize iletiniz, en kısa sürede editörlerimiz size bilgi vereceklerdir. Bu hizmetimiz TAMAMEN ÜCRETSİZDİR.