Adblock Plus İle İnternet Reklamlarından Kurtulun

Ziyaret ettiğiniz web sitelerinde yoğun reklama maruz kalıyoruz yada sosyal medya kaynaklarında dolaşım yaptığınızda karşınıza çıkan ve artık taciz seviyesine ulaşan reklamların arasından aradığınız içeriğe neredeyse zor ulaşıyoruz. Ek olarak video paylaşım sitelerinde özellikle Youtube’da video arası bol reklam kesintisi artık sıkıcı boyuta ulaştı değilmi..!!!

Bunlar ve diğer istenmeyen rahatsız edici reklamlar olmadan istediğiniz siteyi gezmek yada video’yu kesintisiz izlemek sanki bir internet nostaljisi.

Size bu sıkıntıyı çözecek bir önerimiz var, Adblock Plus tarayıcı eklentisi. Küçük boyutta bilgisayarınızda fazla yer kaplamayan tarayıcı ayarlarınızda köklü değişiklik yapmayan oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir program.Tüm tarayıcılarda, android smart phone telefonlarınızda rahatlıkla kullanılabilmesi’de ayrıca bir avantaj.

Eklentiyi kurup aktifleştirdiğinizde ziyaret ettiğiniz sitedeki reklamları size engelliyor rahatsız edici reklam kalabalığı artık size ulaşmıyor ( google adsense reklamları dahil ). Youtube’da izleyeceğiniz bir video’da araya serpiştirilen reklamlar artık yok , kesinti olmadan rahatlıkla izliyorsunuz, kesinlikle öneriyoruz. Türkçe olarak kullanmanıza imkan veren eklentiyi dilerseniz ayar seçeneklerini değiştirebilir yada pasif hale getirebilirsiniz.

Adblock Plus indirmek için Tıklayınız

Kullanım videosunu izleyin