Retrica – Retrica Nedir – Retrica İndir

Retrica – Retrica Nedir – Retrica İndir

Yeni nesil cep telefonlarının yaygınlaşması ile birlikte telefonlar için geliştirilen uygulamalar’da en az telefon modelleri kadar hayatı kolaylaştıracak nitelikte ivme kazandı. Bu uygulamalardan birisi’de Retrica olarak hayatımıza girdi. Retrica, andorid işletim sistemi kullanan telefonlar ile yüksek çözünürlükte çekmiş olduğunuz fotoğrafları edite edebileceğiniz, özel efketler ekleyerek farklı sunumlar elde edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir uygulama.Şayet telefonunuz ön kameraya’da sahipse ve ön kamera ile çekeceğiniz fotoğraflar üzerinde işlemler yapabilmenizi destekliyor ve bu amaçla 80 adet özel filitre yapısına sahip.

Telefonunuza kurduğunuz Retrica uygulaması ile ister çekim öncesi isterseniz çekim sonrası fotoğrafınızı dilediğiniz gibi editleme özel efekt giydirme imkanıda sunuyor, ayrıca uygulamanın sunduğu bir imkanda zamanlayıcı özelliği, bu özellik sayesinde fotoğrafı dilediğiniz zaman sonra çekebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman aralıklarında görüntü almanızı sağlıyor.

Retrica’nın genel özellikleri ; Fotoğrafınızı galeri yada Retrica albüme kaydetme – Randomize filitre uygulaması – Kenarlıklarda seçme yapabilme – Zamanlayıcı seçeneği – Kolaj seçenekleri – İki kamera desteği ( ön ve arka kamera ) – 25 adeti pro ücretli sürümde olmak üzere toplamda toplamda 80 adet vintage filitreleri.

Retrica cep telefonları için geliştirilmiş bir uygulama olsada artık masaüstü bilgisayarlarınız yada laptop ile bu uygulamanın nimetlerinden belli oranda faydalanmanız mümkün. Photo Retrica Tr. sitesi üzerinden online olarak bilgisayarınızda bulunan bir fotoğrafa harika filitreleme denemeleri yapabilirsiniz, Photo Retrica Tr sitesini ziyaret etmek için TIKLAYINIZ

Retrica uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak yorumları okumak yada indirmek için TIKLAYINIZ

Web Siteniz İçin Güvenlik Hizmeti

 

Web siteniz hedef kelimelerinizdeki google arama sonuçlarında 1.sayfadayken anti seo – ters seo saldırısı alarak bir anda alt sayfalaramı düşürüldü

Web siteniz hacklendiyse yada sürekli hackleniyorsa ve sitenizdeki açıklar hakkında profesyonel yardıma  ihtiyaç duyuyorsanız

Web siteniz hacking açısından güvenlimi biliyormusunuz

Web sitenizin hack ve diğer saldırılara karşı ne kadar sağlam ve güvenli bir fikriniz varmı

Web siteniz ve bulunduğu sunucu (server) Botnet – Ddos saldırılarına dayanacak güçtemi, yada botnet – ddos saldırımı alıyorsunuz.

Bu sorular artık tüm web sitesi sahiplerinin ve şirketlerin uykusunu kaçıracak en önemli sorunlar haline geldi. Web sitenizin size sunacağı imkanlar kazandıracağı para ve prestij kadar güvenlik öncelikli düşünülmesi gereken en önemli faktör olarak değerlendirilmelidir.

Bu sorunları yaşıyorsanız yada yaşamak istemiyorsanız web security hizmetimiz hakkında mutlaka bilgi almalısınız. Sitenizi ve sunucularınızı inceleyecek uzman elemanlarımız, güvenliğiniz açısından size her konuda yardımcı olmaya hazırlar. Profesyonel anlamda alacağınız güvenlik hizmetinin maliyeti, kazanacağınız zaman ve  yaşamayacağınız kayıpları’da göz önüne alırsanız herşeyden çok daha ucuz olduğunuz göreceksiniz, kesinlikle bütçenizi aşmayacak ve yormayacak, sonuçda herşeyden önce ticari mantıkda ” kurtarılmış para kazanılmış paradır ”.

Güvenlik sorunu yaşıyorsanız – ters seo ( anti seo ) saldırısı aldıysanız ve siteniz değer kaybettiyse aşağıdaki link’e tıklayarak hemen bize ulaşın, sorununuzu birlikte değerlendirip çözüm alternatiflerini bütçenize göre dengeleyelim, siz profesyonel güvenlik hizmetinin keyfini yaşayın gerisini bize bırakın.

İletişim için TIKLAYIN