Seo Analizi Aracı

Fullvizyon olarak, webmaster dostlarımızın ve site sahibi müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz ve genel kullanıma açık ücretsiz olarak gerek masaüstü bilgisayarlarınızdan gerekse mobil cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabileceğiniz seo analizi aracımız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Seo analizi aracımız web sitenizi birçok noktadan test edebileceğiniz gibi, seo analiz sonuçlarının pdf formatında çıktısını bilgisayarınıza’da indirebilirsiniz.

Seo Analiz Aracında Neler Var

Analiz sonuçlarında Öncelikle ; Google Pagerank, Alexa Rank, Domain Age durumunu göreceksiniz.

Site Information bölümünde ;  site status, response time ( site açılış hızınız ), overall, seo skorunuz, meta tag – title – description –  keywords – robots txt ve site haritalarınızın durumu – malware detection ile sitenize zararlı kodlama bulaşıp bulaşmadığını – safe browsing değerlendirmenizi  ve antivirüs kontrol değerlendirme sonuçlarını alabilmektesiniz.

General Information bölümünde ; Seo stats’larınızı check edebilecek, Google backlinklerinizi, google’da indexli sayfa sayınızı, Bing backlinklerinizi görebilecek ve ayrıca dmoz’da listelenip listelenmediğinizi kontrol edebileceksiniz.

Host Information bölümünde ; Domain ip’nizi, ülke ve ISP’nizi görebilirsiniz

Server ip Blacklist bölümünde ; Sitenizin bulunduğu ip’nin herhangi bir sebep’le blacklistelerde olup olmadığını görebilirsiniz

Social Stats Bölümünde ; Sitenizin facebook – Google plus – Linkedin – Twitter – Pintereset – StumbleUpon üzerinden aldığı backlink yorum paylaşım page değerlerini kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

Whois Information Bölümünde ; Sitenizin yada analiz yaptığınız herhangi bir sitenin who is bilgilerine kolayca ulaşma imkanı sunmakta ve tüm ölçüm ve değerlendirmeleri yine pdf formatında bilgisayarınıza indirme ve arşivleme imkanı bulunmaktadır.

Keyifli Analizler Dileriz.

Sitenizin Seo Analiz İçin Hemen TIKLAYIN

 

 

 

Adblock Plus İle İnternet Reklamlarından Kurtulun

Ziyaret ettiğiniz web sitelerinde yoğun reklama maruz kalıyoruz yada sosyal medya kaynaklarında dolaşım yaptığınızda karşınıza çıkan ve artık taciz seviyesine ulaşan reklamların arasından aradığınız içeriğe neredeyse zor ulaşıyoruz. Ek olarak video paylaşım sitelerinde özellikle Youtube’da video arası bol reklam kesintisi artık sıkıcı boyuta ulaştı değilmi..!!!

Bunlar ve diğer istenmeyen rahatsız edici reklamlar olmadan istediğiniz siteyi gezmek yada video’yu kesintisiz izlemek sanki bir internet nostaljisi.

Size bu sıkıntıyı çözecek bir önerimiz var, Adblock Plus tarayıcı eklentisi. Küçük boyutta bilgisayarınızda fazla yer kaplamayan tarayıcı ayarlarınızda köklü değişiklik yapmayan oldukça kullanışlı ve ücretsiz bir program.Tüm tarayıcılarda, android smart phone telefonlarınızda rahatlıkla kullanılabilmesi’de ayrıca bir avantaj.

Eklentiyi kurup aktifleştirdiğinizde ziyaret ettiğiniz sitedeki reklamları size engelliyor rahatsız edici reklam kalabalığı artık size ulaşmıyor ( google adsense reklamları dahil ). Youtube’da izleyeceğiniz bir video’da araya serpiştirilen reklamlar artık yok , kesinti olmadan rahatlıkla izliyorsunuz, kesinlikle öneriyoruz. Türkçe olarak kullanmanıza imkan veren eklentiyi dilerseniz ayar seçeneklerini değiştirebilir yada pasif hale getirebilirsiniz.

Adblock Plus indirmek için Tıklayınız

Kullanım videosunu izleyin