Favicon Aracı – Favicon Generator

Favicon Aracı – Favicon Generator

 

Seo analiz araçlarında sitenizin favicon’u olmadığı takdirde seo skorunuzun düşürüldüğünü gözlemlemişsinizdir, sitenizin bir anlamda web ön görsel markası olarak’da nitelendirebileceğimiz favicon artık olmazsa olmazlardan. Peki nasıl yapacaksınız nereden oluşturacaksınız gibi soruları düşünmeyin, sizin için biz her şeyi düşündük ve çözüm ürettik. Basit bir şekilde favicon oluşturabilmeniz için kolay kullanımlı favicon oluşturma aracımızdan faydalanabilirsiniz.

Aşağıdaki Favicon Oluşturucu butonuna tıklayarak hemen kendi faviconunuzu oluşturabilirsiniz, hizmetimiz Ücretsizdir.
Favicon Oluştur

Domain Sorgulama – Alanadı Sorgulama

Domain Sorgulama – Alan Adı Sorgulama

 

İnternet sitesi için alan adı ihtiyacınız olduğunda aradığınız domain’in boşta olup olmadğını gösteren birçok who is ve alan adı satışı hizmeti veren site’den yararlanmanız mümkün ama ;

Yakın zamana kadar bizlere email ve diğer araçlarla gönderilen sorularda ortak bir soru ön plana çıkmaya başladı. ” Domain kayıt firmasından domain sorguladım boşta görünüyordu ama 2-3 saat sonra alındığını farkettim acaba domain firmaları sorgulanan domainlerden beğendiklerini hemen registered’mi yapıyorlar .? ”  Bu soru sıkça sorulur hale geldi, sonuçda whois ve domain kayıt firmaları yapılan domain sorgularını database’lerine kayıt ediyor olabilir düşünceinden yola çıkarak farklı bir hizmet sunmaya karar verdik.

Domain Sorgulama aracımızı kullandığınızda sorgu sadece  “whois.nic.tr”, “whois.internic.net”, şeklinde yapılır ve araç üzerinden herhangi bir sql database kaydı tutulmayarak arama motorlarına indexletilmemeye çalışılır. Böylelikle yaptığınız sorgulama diğer domain sorgulama araçlarına göre 3. kişilerden uzak tutulmaya çalışılır ve güvenliğiniz artat. Birden fazla uzantı için sorgulama yaptığınızda server yoğunluğuna göre işlem birkaç dakika sürebilir, bu esnada işlem bitene kadar lütfen bekleyiniz. 44 Farklı uzantıda domain sorgusu yapabilirsiniz

Siz değerli müşterilerimizin ve danışanlarımızın ihtiyacını karşılaması amacıyla tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz Domain Sorgulama aracımızı denemek için aşağıdaki YENİ SORGULAMA butona tıklayınız.

 

Yeni Domain Sorgula