Yabancı Oturmaz İzni – Kaplan Danışmanlık

Bugün Editörün Seçtikleri bölümümüzde sizlere tanıtmak istediğimiz web sitesi özellikle ülkemizde yaşayan ya’da ülkemizde yaşamayı planlayan yabancılar için seçtiğimiz kurumsal bir şirkete ait.

Son yıllarda uluslararası platformda ülkemizin bir cazibe merkezi haline gelmesiyle birlikte, daha iyi yaşam koşulları arayan-eğitimini daha ileri seviyelerde tamamlamak isteyen- daha iyi şartlarda iş bularak çalışmak isteyen yabancılar için ilk tercih edilen ülkeler arasına girdik. Bu sebeple her yıl yüzlerce yabancı uyruklu insanlar ülkemize giriş yaparak iş-eğitim ve yaşam standartlarını yükseltme gayreti içerisindeler. Hal böyle olunca yabancıların karşılaştığı birçok hukuki zorluk ve ülkemizin kanunlarını bilmiyor olmalarının getirdiği yıpratıcı koşullardanda etkilenmeleri kaçınılmaz oldu.
Ülkemize gerek iş gerekse eğitim amaçlı giriş yapılabilmesi ve yeterli sürelerde kalınabilmesi için her ülkenin şartlarında olduğu gibi öncelikle yabancı oturum izni alınması gerekmekte, bu izinlerin alınabilmesi için’de başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermeye başlamış bir çok şirket sektördeki yerini almaya başladı. Size tanıtmak istediğimiz web sitesi, yabancılara bu tür danışmanlık hizmeti veren şirketlerden birine ait.

KAPLAN DANIŞMANLIK

Lokasyon olarak Antalya’da hizmet vermekte olan Kaplan Danışmanlık, yabancı vatandaşların oturum izni ve çalışma izni almalarında yardımcı olmak için kurulmuş olan Kaplan Danışmanlık ihtiyacı olan kişilere aracılık yapmaktadır. Şirket misyonlarını ; Bir danışman olarak edinmiş olduğumuz bu görevdeki prensiplerimiz, siz yabancı vatandaşların en iyi hizmet alması yönünde gelişmektedir şeklinde açıklayan şirket, yabancılar için oturma izni almalarında danışman yardımcı olarak sundukları hizmete ek olarak yabancı çalışma izni taleplerinde’de güvenilir ve deneyimli bir ekiple hizmet sunduklarını ifade ediyorlar.

Birçok suistimale açık olan bu sektörde, böylesi deneyimli bir ekiple yola çıkarak güven temeline dayalı hizmet veren şirketleri görmek açıkçası bizleride mutlu ediyor.

Şirketin web sitesini inceleyen editörlerimiz sizlerlede paylaşmayı uygun gördü, şirket’in çalışmaları verdiği hizmetler ve diğer tüm detaylar için web sitelerini ziyaret etmenizi öneririz. Ülkemizde yaşayan yabancıları bizden biri olarak gördüğümüzü ve aynı zamanda misafirimiz olduğunu söylemeyide ihmal etmeyelim.

İletişim ve diğer tüm detaylar için için şirketin kurumsal web sitesini aşağıdaki yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaplan Danışmanlık