WPS Office Android programı ve Microsoft Office for indir

WPS Office Android programı ve Microsoft Office for indir

Hayatımızı kolaylaştıran ve gerek iş gerekse özel hayatımızda kullanılan bir uygulama grubu olan Office programları, artık tabletlerden ve akıllı cihazlardan da kullanılabilmektedir. Bu programları kullanabilmek için işletim sistemine göre değişiklik gösteren uygulama mağazalarından programların orijinal sürümlerini bulmak ve belirlenen cüzi ücreti ödeyerek yüklemek gerekmektedir. Uygulamaların yüklenmesinin ardından tüm Office programları rahatlıkla istenilen her yerde kullanılabilmektedir.

Microsoft Office for (Mac) 2016

Mac işletim sistemindeki tüm ofis belgelerini kolaylıkla açabilen bir program olan Microsoft Office for Mac, paket şeklinde bulunmaktadır. Bu paketin tamamı sayesinde istediğiniz tüm metinler, sunumlar ve tablolar kolaylıkla hazırlanabilir ve çalışmalar profesyonellikle sürdürülebilir.

Bu programın en önemli özelliği Mac işletim sisteminde kaydedilen tüm belgelerin kolaylıkla açılarak kullanılmasına yardımcı olmasıdır. www.indirson.com/ adresinin sunmuş olduğu bu Office paketi içerisinde, Mac word, Mac excel, Mac powerpoint ve Mac Outlook programları bulunmaktadır. Bu programda hazırlanan tüm belgeler üzerinde değişiklikler yapılabilir ve hazırlanan bu belgeler internet üzerinde de paylaşılabilir.

Programın 2016 sürümünün en büyük özelliği ise program içerisinde yer alan bulut koruma sisteminin eklenmiş olmasıdır. Bulut koruma sistemi, oluşturulan tüm dosyaları güvenli bir şekilde depolar ve yedekleme imkânı sunar. Office Mac Ücretsiz olarak yüklenebilecek olan bu program, geniş kapsamlı özellikleri sayesinde en çok kullanılan programlar arasında yer almaktadır.

WPS Office Android

Tüm akıllı cihazlarda kullanılabilecek bir program olan WPS Office, tüm excel, word, powerpoint ve pdf uygulamalarının açılmasını sağlamaktadır. Program içerisinde bulunan gelişmiş araçlar, işlerin kolaylıkla hallolmasını sağlarken aynı zamanda bilgisayarda hazırlanan dokümanların tabletlerde ve cep telefonlarında da açılmasına yardımcı olmaktadır.

Bu program tamamen ücretsiz bir programdır ve Türkçe dil desteği de yer almaktadır. Tüm Microsoft dosya formatlarının mobil cihazlarda açılabilmesi, programın en büyük avantajı olarak bilinmekte ve bu sebeple sırf ülkemizde bile milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır.

WPF Office android programı, Dropbox, OneDrive gibi Gmail kayıt araçları ile de uyumludur ve çalışma esnasında kayıt edilmektedir. Aynı zamanda kayıt edilen tüm dosyalar da akıllı cihazlar içerisinde açılarak gerekli değişiklikler yapılabilir.