Vailant Arızlandı Ne Yapacağız

Başlık biraz reklam spot’u gibi olsa’da yaşadığımız bir sıkıntıda hızır gibi koşup yetişen bir firmayı sizlerle paylaşmak istedik.

Vaillant Arızaları Canınızı Sıkmasın

Ülkemizin her yerinde teknik servis hizmetleri bulunan Vaillant Servisi uzmanlığından emin olduğu ekibi ile huzurlarınızdadır. Bugünlere gelebilmek adına yıllarca çalışmış çabalamış olan Vaillant Servis her zaman için iyi servis olarak anımsanmış ve bilinmiştir. Teknik açıdan da tüketicilerine yardımcı olmak en azından yaşadıkları sorunları kesin anlamda sonuçlandırmak adına tüketici huzurlarından ayrılmayarak kesintisiz şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

vailant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaillant cihaz konusunda bilgi almak isteyen tüketicilerine de web adresi olan www.turkiyevaillantservisi.com aracılığı ile yardımcı olmuş bilgilerinin tamamını sitesinde paylaşarak tüketicilerini her anlamda bilgilendirmiş merak edilenleri yanıtlamıştır. Mükemmel ötesi faaliyetlerden yararlanabilmenin yanı sıra sunulan ve sizlere özel hazırlanan avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Dilerseniz sizlere hemen Vaillant Kombi Servisi aracılığı ile sunulan ve çok tutulan bir kampanya hakkında bilgiler sunalım. Detaylı bilgiler için yine 444 18 37 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

Ücretsiz Kombi Bakımı Kampanyası!!!
Kombinize bu yıl bakım yaptırmadınız ve nasıl yaptıracağınızı düşünüyorsanız sizlere hemen bu konuda hazırladığımız kampanyadan bahsedelim. Biliyoruz ki Vaillant kombi bakımı gerek ücret ödeme durumları gerekse vakit olmama durumları sebebi ile her bir birey tarafından ihmal edilmektedir. Bu işlem aslında kombiyi daha uzun süre kullanmak amacı ile uygulanması gereken ve şart koşulan en önemli yöntemlerin başında gelir. Bizler de bunun düşünerek uyguladığımız iki adet yönteme ayrı ayrı kombi bakımını da ekledik ve kombi bakımı konusunda ücret almama kararı aldık. Yani bakımlar sizlere özel şekilde işin uzmanı tarafından uygulanıp ücretsiz olacaktır. Ücretsiz kombi bakımı şu kampanyalarda geçerlidir: eğer gaz alarm cihazı kullanmak isterseniz kombi bakımı bedava ya da peteklerinizi temizletmek daha iyi sonuç almak isterseniz yine kombi bakımı bedava… Bu anlamda kombi bakım ücretimiz normalde 100 tl iken bu kampanya gereği ücretsiz yapılacak. Bu kampanyamızdan birinden yararlanmak sizlerin elindedir. Yani sunulan her iki kampanyada da kombi bakımı ücretsizdir. Kampanyalar birleştirilemez ancak ayrı ayrı tercih edilebilir. Bu anlamda karar sizlere aittir.