Uygun Fiyat Garantisi Kombitamircisi.com.tr den

Hayatı kolaylaştırmak ve bu kolaylığı yaşamak adına en ekonomik çözüm arayışlarında kaybolduğumuz bir dönemde editörlerimizin keşfettiği profesyonelleri ve web sitelerini sizlerle paylaşmak istedik. Kendi anlatımlarıyla hem kurumsal yapıları hem’de verdikleri hizmetler ;

 Uygun Fiyat Garantisi Kombitamircisi.com.tr den

Hizmeti boyunca adını Uzunoğlu Grup adıyla sürdüren www.kombitamircisi.com.tr adından birçok kez bahsettirmiş ve kombi kullanıcılarından her zaman sevgi dolu sözlere şahit olmaktadır. Çalışmalarına her gün yenilik ekleyen kombi tamircisi başlattığı kampanyalarla başarılar kat etmeye devam ediyor. Bizler işimizi son derece ciddiye almakla beraber kullanıcı taleplerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu nedenle de başlattığımız birçok kampanyalarla ilgili sizlere bilgi vermek istiyoruz. Başlatılan kampanyalar kombi kullanıcılarının oldukça dikkatini çekecektir. İsterseniz kampanyalarımızdan kısaca bahsedelim:

kombi-tamiri
Gün içerisinde arayıp ve servis talebinde bulunan kullanıcılarımız için Vip servisimiz tam da beklediğiniz gibi olacak. Vip Kombi Servis ‘den yararlanarak mesai saati boyunca 6 saat içerisinde yönlendirme yapmak mümkün olacak. Bu servisten yararlanacak kombi kullanıcıları kampanya gereği olarak iki servis ücreti ödemeleri gerekmektedir. Hızlı bir şekilde uzman teknisyenlerimiz Vip servis özelliğiyle sorununuzu aynı gün içerisinde çözümlemektedirler. Vip servisin yanı sıra kombi bakımı yaptırmayı düşünen kullanıcılara toplu Kombi bakım kampanyası başlatarak bütçelerine katkıda bulunuyoruz. Böylelikle on kombiye %30 on ve elli kombiye %35 elliyi aşan kombilerde de %45e kadar indirim imkanı söz konusu olmaktadır. Böylece kombi bakımlarınızı artık ihmal etmenize gerek kalmadan güvenle yaptırabilirsiniz. Uzun sürfe yapılmayan petek temizliği işlemlerine de kombi bakım kampanyası uygulanmaktadır. Yani tesisat yıkama işlemi yaptıran kombi kullanıcıları kombi bakımını da böylece ücretsiz yaptırmış olacaklar. Sağlığınızı da ihmal etmedik. Ayrıca doğalgazla çalışan cihazların olası tehlikeli durumlarına karşılık gaz alarm cihazı taktırdığınız takdirde kombi bakımı da kampanyaya dahil olarak yapılmaktadır. Hem güvenliğiniz için gaz alarm cihazını tercih ederek işlem değeri 100 tl olan kombi bakımını da yaptırmış olacak ve kampanyamızdan yararlanmış olacaksınız. Atlamadığımız bir diğer konu ise üç sene içinde servis talebinde bulunan ve bu zaman zarfı içerisinde tekrardan servis talebinde bulunacak kullanıcılarımıza yöneliktir. Kombi tamircisinden servis talebinde bulunan kombi kullanıcıları bir kereliğine mahsus olmak şartıyla ikinci bir servis ücreti ödemeyecekler.
Sizlerde bizlere ulaşarak randevu talebinde bulunursanız farkımızı sizlere bir kez daha kanıtlamış olacağız. Bizler her anlamda müşterilerimize farklı izlenimler bırakarak memnuniyetiniz için çaba gösteriyoruz. Kampanyamız boyunca bizlere ulaşarak randevu talep edebilirsiniz. Bu fırsat bir daha ele geçmez. Geç kalmadan servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.