Program İndirme ve Mobil Uygulamalar

Editörün seçtikleri kategorinde bu hafta size gerek internet kullanımınıza yön verecek gerekse bilgisayarınızla hayatınızı kolaylaştıracak bir mobil uygulamalar ve program indirme sitesini tanıtmak istiyoruz.

Dostindir.Com

Web sitesini ziyaret ettiğimizde karşımıza çıkan arayüz’ün, kullanıcıyı yormayan ve geniş çaplı kategorilere kolayca ulaşmayı sağlayan bir yapı üzerine kurulduğunu görüyoruz.İçerikleri incelediğimizde’de program arşivinin en son güncellenen mobil uygulamaları ve internet tabanlı -windows tabanlı – Android tabanlı – iOS tabanlı programları içerdiğini görüyoruz, ayrıca sitede yayınlanan haberler’le programlar hakkındaki yeni gelişmeleri anlık olarak takip etme imkanı sunmayıda ihmal etmemişler.
Sitenin program arşivi oldukça geniş tutulmuş, internet üzerinden ulaşabileceğiniz ciddi yapıda geniş bir kaynak site olmayı hedefledikleride anlaşılmakta.
Windows Mobil Android iOS Web Uygulamaları Online Oyun Haber başlıkları altında sunulan site ana menüleri ile ile; Ekran Koruyucuları, Güvenlik Programları, İnternet Programları,Masaüstü Programları, Mobil Uygulamalar, Müzik ve Video,Online Uygulamalar,Oyunlar,Programlar,Sohbet Programları,Suruculer ve Driverler, Loto Oyna ana kategorilerine kolayca ulaşmanızı sağlayarak ihtiyacınız olan programlara ya’da mobil uygulamalara daha hızlı ulaşmanız sağlanmış.

Site yönetimi hakkında sayfasını ziyaret ettiğimizde kendi anlatımlarıyla program indirme temelli verdikleri hizmeti 2008 yılından bu yana sürdürdüklerini ve bu alanda profesyonel bir çalışma yürüttüklerini markalaşma hedefinde olduklarını anlıyoruz. Dostindir.Com’u editörün seçtikleri bölümüne almamızda’ki diğer bir etken’de sitenin telif hakları konusunda oldukça duyarlı bir tutum ve politika ya sahip olması.

Olası gelişecek telif hakkı ve hak sahipliği konusunda 3. şahıslara siteleri üzerinden yapılan hukuki duyuruda Dostindir.Com’un, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı ” olarak faaliyet gösterdiği ve bağlamda ” uyarıya dayalı içerik kaldırma ” prensibi ile birlikte yasalara ve telif haklarına saygılı bir yayın politikası geliştirdiklerini açıkça belirtmişler.

Paylaşıma açtıklar bu denli geniş bir arşivin yönetimi hatta güncellenmesi oldukça dinamik bir site olduklarınıda ifade ediyor, ayrıca bu çapdaki bir sitenin yönetiminde başarılı çizgide devam etmeleri arka planda güçlü bir editör kadrolarınında olduğunun göstergesi.

Masaüstü bilgisayarımız aracılığı ile ziyaret ettiğimiz siteyi mobil cihazlarımızdan’da test ettik. Mobil cihazlara uyumlu esnek bir yapıya sahip olması sitenin başarısına ayrıca bir avantaj sağlamış. Gerek site hızı gerekse kategoriler arasında sorunsuz dolaşma yeteneği ile tam anlamıyla kullanıcı dostu bir site olduklarını kanıtlamışlar. Sitenin arşivinde bulunan uygulama ve programlardan indirerek test ettik hiç sorunsuz işlemi tamamladık, indirilen dosyalar sorunsuz olarak kurulabiliyor veya güncellenebiliyor.

Sonuç olarak, mobil uygulamalar ve program arşivi ihtiyacını karşılamaya yeterli düzeyde profesyonel bir site olması sebebi ile bu hafta Dostindir.Com’u size tanıtmayı uygun gördük. Site üzerinden yapacağınız program indirme arşiv bilgilerine ulaşma’da yaşayacağınız deneyimleri yorum olarak bizlerle paylaşmanızı diliyoruz. Ayrıca Dostindir.Com’a profesyonel yayın hayatında başarılı çalışmalarının devamını beklediğimizide hatırlatmak isteriz, arşivimizde başvuru kaynağı olarak yerlerini almış durumdalar.

SİTEYİ ZİYARET ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ

http://www.dostindir.com/