Nostalji Yabancı Radyo Canlı Capital Radio dinle

Nostalji Yabancı Radyo Canlı Capital Radio dinle
Pek çok insan için müziğin en anlamlı, en kaliteli ve en keyifli olduğu yıllar kuşkusuz 80’li ve 90’lı yıllar olarak ifade edilmektedir. O yıllara ait müzik anlayışının çok daha kapsamlı ve etkileyici olduğu da kabul edilen bir gerçektir. Capital Radio, yola çıktığı ilk günden bugüne kadar tek amaç olarak o yılların müziklerini yeni nesile aktarmayı seçmiş ve bu hedef doğrultusunda günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başarmıştır.

Capital Radio Hakkında Bilgi

2013 yılından bu yana adına Capital Radio Türkiye olarak devam eden ve yayın hayatına ilk olarak 1993 yılının Temmuz ayında başlayan Capital Radio, Ankara kökenli bir radyo kanalı olarak bilinmektedir. İlk lansman gecesini açık havada yapması sebebiyle o günlerde daha adından söz ettirmeyi başaran başarılı radyo kanalı, 2007-2011 yılları arasında geçici bir süre yayınını durdurmuş, ancak 2011 yılının Mart ayında yeniden yayın hayatına geri dönerek adından söz ettirmeye devam etmiştir.

Capital Radio Programları

Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana müziğin en başarılı olduğu yılları günümüze taşımayı kendine amaç edinen ve tüm program akışını buna göre ayarlayan Capital Radio, 70’lere 80’lere ve 90’lara ait en kaliteli müzikleri dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Slogan olarak kendine “senin hayatın senin müziğin” sözlerini seçen ve bu doğrultuda ilerleyen Capital Radio, 2013 senesinden bu yana hafta içi her gün güne ünlü DJ Cem Ceminay ile başlamakta ve bu sayede oldukça ilgi çekici yayınlar ekrana getirmektedir.

Capital Radio Frekansları

Stüdyosu İstanbul Maslak’ta olan ve İstanbul’da 101.0 frekansından yayın yapan Capital Radio, 2011 senesine kadar Radyo N101 adıyla dinleyicileri ile aynı frekans üzerinden buluşmuştur. Pek çok şehirde aynı frekansı kullanarak karasal yayın yapan ve bu sebeple uzun yollarda en çok tercih edilen radyo frekansları arasından yer alan Capital Radio, aynı zamanda internet sitesi üzerinden de canlı olarak dinleyicilerine ulaşmakta ve bu sayede eğlenceli program içeriğini hiçbir dinleyicisinin kaçırmasına izin vermemektedir. Özellikle ünlü DJ’leri bünyesinde barındıran ve bu sayede günün her saati kaliteli müziği eğlenceli sohbetler ile birlikte harmanlayarak dinleyicisine ulaştıran Capital Radio, dünya üzerindeki pek çok farklı ülkeden de ilgiyle online olarak www.canlidinlefm.com adresinden dinlenmektedir.

Sizde internet üzerinden kesintisiz kaliteli yüksek ses kalitesi ile canlidinlefm.com adresinden takip edebilirsiniz. 7/24 kesintisiz hizmet vermekte olan online radyo sitesinden dilerseniz farklı yabancı radyo kanallarını da tek tık ile takip etme şansınız bulunmaktadır.