Mobil program ve Oyun Uygulamaları indir

Günümüz çağında teknolojinin durmadan gelişmesi ile beraber yepyeni akıllı telefon ve uygulamaları ile karşı karşıyayız. Yeni cihazların piyasaya sürülmesi bir nevi o cihaza uyarlanmış yepyeni uygulamaların çıkartıldığını görmekteyiz. Mobil akıllı dokunmatik telefona uyumlu uygulamalar hayatımıza birçok kolaylık sağladığını da söylemeden geçemeyeceğim. Hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiyi nasıl ne yönde kullanırsak o yönde fayda veyahut zarar görürüz. Mobil uygulama indirmek için aradığınız bütün programların açıklaması ile birlikte indirson.com sitemizden yükleyip telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Dokunmatik telefonların her geçen gün çoğalması binlerce uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Cihazların özelliklerine göre yazılım firmaları yeni son sürüm program geliştirmektedir. Artık çok uzaktaki sevdiğimizle görüntülü, sesli, görüntülü ve anlık mesajlaşma ile iletişim kurabilmemiz viber android uygulaması ile çok basit. Sevdiğimizle saatlerce sesli ücretsiz sohbet edebiliriz. Mesajlaşırken resim, video ve müzik dosyalarını paylaşabiliriz. Yeni smiley simgeleri ile sohbeti daha keyifli hale getirebilirsiniz. Konuşmalar esnasında ses kalitesi ve yüksek görüntü seçeneği ile hiç bitiremeyeceğiniz sohbetlere hazır olun. Rehberinizde Viber uygulaması bulunan kullanıcılar ile ücretsiz iletişim sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlar ile grup oluşturup çoklu konuşmalara ortam hazırlayabilirsiniz.
Mesajlaşma uygulamalarının yanı sıra popüler indirme sıralamasında ilk yerini alan elbette vazgeçilmez macera dolu oyun uygulamaları olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Birçok oyun sever keyif aldığı oyuna göre ilgi göstermektedir. Ayrıca telefonumuzun özelliğine göre oyun seçebilmemizi de unutmayalım. Popüler android oyunu olan tapınak çalıştırma oyunu İngilizce adını söylersek birçok kullanıcının anında bileceği bir uygulama. Temple Run Android oyunu ile tarihi tapınaklar arasında çukurlara düşmeden ve sizi kovalayan canavara yakalanmadan görevleri tamamlamalısınız. Milyonlarca kullanıcısı bulunan oyunda ki amaç yerde bulunan altınları toplayarak en yüksek puanı kazanmak olacak hedefiniz. Esrarengiz macera dolu tapınak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. www.indirson.com sitesinden istediğiniz programları gönül rahatlığı ile indirip yükleyebilirsiniz.