Haber Gri

Son yıllarda artış gösteren haber portalları içerisinde dikkatimizi çeken bir haber sitesini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Haber Gri

Yatırımlarımız içerisinde haber sitesi’de olması sebebiyle bu tarz portallar daha fazla ilgimizi çeker oldu, haber siteleri ile ilgili analizler yaparken editörlerimizin gözüne çarpan Haber Gri , güncel ve son dakikaka haberler yayınlamayı ilke edinmiş görünüyor. Doğru ve tarafsız haber sunma ilkesi ile yola çıktıklarını anlatan sitenin kendi tanımlamaları ile misyonu ” Türkiye’nin en değerli, en güncel ve ihtiyaçlara yönelik haber sitesi olmak ” olarak ifade edilmiş.

Tanıtım sayfalarını incelediğimizde ise hedeflerini şöyle açıkladıklarını görüyoruz ;

  • Türkiye’nin en çok bilinen haber sitesi olmak.
  • Sadece haber değil “doğru” ve “tarafsız” haberleri sizlere sunmak.
  • Sürekli güncel haberler ile gündemi takip etmek.
  • Dünya’da neler oluyor an be an sizlere sunmak.
  • Gelişen teknolojiye ayak uydurmak.

Oldukça etkili bir çıkış yakalayan Haber Gri’nin yayın kategorileri arasında ; Dünya Haberleri , Ekonomi Haberleri, Gündem Haberleri, Sağlık Haberleri, Spor ve Teknoloji Haberleri ile birlikte Yerel Haber segmentlerini görmek mümkün.

Genç bir yazar kadrosuna sahip olan sitenin editöryal birimi’de haber alanında kendi uzmanlıklarını yazılarına taşıdıklarını’da söyleyebiliriz.

Haber içeriklerinde tarafsız bakış ilkelerini koruduklarını gözlemlediğimiz Haber Gri için yaın hayatlarında başarılar dileyerek sizlerle paylaşmak istedik.

Siteyi ziyaret etmek isterseniz :  http://www.habergri.com